Wspólnie dbamy o środowisko
:: Strona główna > Ogrzewanie > Grzejniki

GRZEJNIKI, KTÓRE POLECAMY

Grzejniki płytowe

Jako element grzejny w instalacjach c.o. projektowanych i wykonywanych przez nas proponujemy stalowe grzejniki płytowe. Zostały one skonstruowane z myślą o pracy w nowoczesnych, energooszczędnych i zautomatyzowanych instalacjach centralnego ogrzewania. Emitując ciepło stwarzają przyjemny komfort w pomieszczeniu. Idealnie pracują przy niższych temperaturach wody instalacyjnej. Charakteryzują się niewielką głębokością zabudowy, oraz walorami higienicznymi i estetycznymi, wynikającymi z kształtu i wysokiej jakości powłok lakierniczych. Stalowe grzejniki mają małą pojemność wodną co powoduje, że posiadają małą bezwładność cieplną. Szybko reagują na impulsy termostatycznych zaworów grzejnikowych i innych elementów automatycznej regulacji, pozwalając na maksymalną oszczędność ciepła. Dzięki wewnętrznej czystości zapewniają bezawaryjną pracę elementów automatyki i instalacji.

Grzejnik łazienkowy Gł-Lux X

W swojej ofercie posiadamy grzejniki wiodących w tej dziedzinie firm: Purmo oraz Kermi. Szeroki asortyment proponowany przez te firmy pozwala na dobór grzejnika optymalnego dla każdego pomieszczenia, a prosta stylistyka sprawia, że jest on ozdobą każdego wnętrza. Dla pomieszczeń o dużym przeszkleniu firma Purmo proponuje ponadto niskie grzejniki konwektorowe: tradycyjne lub kanałowe.

Coraz bardziej wyszukane wnętrza łazienek wymagają zastosowania nowoczesnych i dobrze dobranych grzejników. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę grzejników łazienkowych firmy Instal-Projekt. Różne kształty, wymiary i kolory grzejników mogą zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby. Dzięki przestrzennej konstrukcji grzejniki te posiadają wiele miejsca do suszenia ręczników. Dostępne są w wielu typach różniących się wymiarami, a co za tym idzie, mocami cieplnymi. Dodatkowym wyposażeniem większości typów grzejników łazienkowych są grzałki elektryczne. Umożliwiają one użytkowanie grzejnika również poza sezonem grzewczym, gdy centralne ogrzewanie jest wyłączone.